O nas

Siemanko, tutaj Niezłe Ziółko!

Odpowiedź jest prosta, naszą pasją od młodości były konopie. Doświadczenie jakim jest obcowanie z tą rośliną pozwoliło zdobyć bardzo rozbudowaną wiedzę na temat konopi indyjskich jak i jej pozytywnych skutków na organizm, dlatego nie martw się zawsze możemy coś doradzić.

Po drodze znalazł się też czas na zabawę lufkami, bletkami czy bongo. Jedno jest pewne, zawsze przyda się paczka bibułek albo grinder do sprawienia sobie jeszcze większej przyjemności z palenia. Można powiedzieć, że zaczęło się dosyć niewinnie od skromnej szklanej lufki a skończyło się na dorodnym lodowym bongo.

Wiadomo, dobrze jest sobie przypalić, ale jeszcze lepiej jest chwile po tym sobie zjeść, dlatego czasami wrzucimy jakieś fajne jedzonko na naszego Instagramka. Czasami poratujemy też jakimś dobrym memem więc bądź z nami na bieżąco.

Dużą rolę w naszym życiu odgrywają również komiksy i kreskówki, dlatego twarzą naszej marki jak można zauważyć jest królik Wąsik, którego możesz spotkać go w różnych zakamarkach naszej strony.

W przyszłości na pewno uda nam się rozszerzyć tę postać o coś więcej niż na przykład naklejki. W planach są komiksy oraz szereg innych gadżetów, które na pewno bedziesz chciał mieć!

Projektem oraz narysowaniem Wąsika zajęła się Gosia Szymańska. Podczas pierwszego kontaktu od razu wiedziała jak zrealizować nasze oczekiwania wobec tej postaci.

Trzeba przyznać, że nie był to łatwy orzech do zgryzienia, ale udało się stworzyć postać tak nietuzinkową jaką od początku zakładaliśmy.

Na pewno jeszcze nie raz razem z Wąsikiem was zaskoczymy!

Organizujemy dużo konkursów oraz promocji na których możesz tylko zyskać! Na pewno nie wyjdziesz od nas z pustymi rękoma.

Lubimy się dzielić, dlatego często możesz spodziewać się jakiś gratisów w swojej paczce.

Obawiasz się o to, że ktoś będzie mógł się zorientować co zamówiłeś? Nie ma co się przejmować, ponieważ wystarczy, że zaznaczysz przy składaniu zamówienia „Chce otrzymać kryptopaczkę” dzięki czemu wyślemy ją tak zapakowaną, że nawet kurier nie będzie się mógł domyślić co jest w środku.

Serio? 14 dni na zwrot? Trochę słabo, dlatego u nas jeśli produkt nie został otwarty, to możesz zwrócić go w terminie do 30 dni. Spoczko zadbaliśmy również o Twoją wygodę, dlatego u nas zwroty są nieziemsko łatwe. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, który jest dostępny tutaj: ***.

Staramy się rozpieszczać naszych bliskich ziomków jak tylko się da. Dlatego jeśli będziesz z nami w stałym kontakcie pewnie uda się Tobie zebrać pokaźną kolekcję naszych kuponów. Można to uznać w ten sposób, poczuj się jak w dobrej grze MMO RPG i wykonuj różne zadania, a my wynagrodzimy to Tobie fajnym rabatem lub jakimś prezentem.

Niektóre misje są praktycznie nie do zauważenia, ale spróbuj! Śmiało!

A co mówią o nas nasi klienci?

Miłych zakupów oraz niech pozytywny buszek będzie z Tobą 😃!

© 2023 Niezłe Ziółko

Jak wiadomo po każdym dobrym buszku trzeba zaspokoić głód w swoim brzuszku, dlatego stosujemy politykę prywatności. Czy pozwolisz, że poczęstujemy się Twoimi plikami cookie?